Home / Gezi Yazıları / Güzel Dostlarla Bir Araya Geldik.

Güzel Dostlarla Bir Araya Geldik.

Medya İletişim Grubu,15 Temmuz ruhunu diri tutmak için darbe girişiminin yaşandığı günden itibaren her ayın 15’inde Kısıklı Abdullah Ağa Camii’nde  bir araya gelerek nöbet tutmaya devam ediyor.

Ahmed Bulunmaz ve İbrahim Karahasan ile Yalova’dan 17. Nöbete katıldık.

Bu hafta 17.Nöbet gerçekleşecekti. Yalova’dan Değerli Kardeşim Ahmed Bulunmaz ile uzun zamandır katılmayı çok istiyor fakat bir türlü katılamamıştık. Nasip bu güneymiş.

Nöbetin bu hafta ki konusu Ümmetin İlk Kıblesi Kırmızı Çizgimiz Kudüs’tü.

Gecenin konuğu ise Ahmet Bulut hocamızdı.

Namaz Gönüllüleri Platformu kurucusu, yazar, tv ve radyo programcısı Ahmet Bulut hocamız,  Müslümanlar olarak olmazsa olmazımız camide bir araya gelemediğimiz için başka yerlerde de bir araya gelemiyoruz diyen hocamız Camilerin ve namazın güzelliğinden bahsetti

15 Temmuz Gazilerinden Yusuf Çiftçi ve hala 15 Temmuz’un hatırası olarak bir şarapnel parçasını göğsünde taşıyan Metin Yaşar abimizle tanışma fırsatı bulduk ve o geceyi canlı canlı dinledik. 80 Darbesini canlı yaşadığını ifade eden Yaşar bir daha olsa yine göğsümü vatan hainlerine siper ederim diye konuştu.

Sosyal Medya Üzerinden takipleştiğimiz fakat yüz yüze görüşmediğimiz hepsi birbirinden değerli bir çok arkadaşımla dostumla bir araya geldik.

Sırf geceye katıldığımı öğrenen ve 2 saatlik yoldan gelip geceye katılan değerli kardeşim, dostum Murat Özdoğan’a ayrıca teşekkür ediyorum.

Gecenin Sonunda #USMED Uluslararası Sosyal Medya Derneği Genel merkez ofisini ziyaret edip Yalova’ya döndük.

About Administrator

Check Also

Twitter’da Karakter sayısı 280 oldu

Sosyal medya devi Twitter tarihi bir değişikliğe gitti. Bugüne kadar bütün mesajları 140 karaktere sığdırabildiğimiz …